Ryzykowna wycieczka do klubu – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Ryzykowna wycieczka do klubu

Początek nowego sekretu

Wizyta w klubie Ruby Social nie była dla Kelly idealnym piątkowym wieczorem, ale biorąc pod uwagę fakt, że od seksu minął już ponad miesiąc, Kelly była gotowa do poświęceń w imię satysfakcji seksualnej. Co więcej, opowiadając swojej najlepszej przyjaciółce, Megan, o swojej seksualnej suszy, Megan nalegała, aby Ruby Social była miejscem, w którym można temu zaradzić.

„Och, gwarantuję, że dostaniesz tam kutasa, którego szukasz” — powiedziała Megan Kelly ze znaczącym uśmieszkiem — „dobry kutas przyjdzie z najbardziej nieoczekiwanych miejsc w Ruby”. W tamtym czasie Kelly była sceptycznie nastawiona do twierdzeń Megan, ale w piątek wieczorem jej potrzebująca cipka pokonała jej wahania, prowadząc ją przez kilka drinków i ostatecznie przejażdżkę Uberem do Ruby Social.

Po przybyciu jej i Megan Kelly zauważyła dziwny zawrót głowy w postawie Megan. Megan uwielbiała wychodzić i pokazywać swoje krągłe ciało, ale Kelly nigdy wcześniej nie widziała jej tak zdenerwowanej w barze. Po kilku koktajlach przy barze i kilku wygłodniałych spojrzeniach innych mężczyzn, Megan gwałtownie zeskoczyła ze swojego miejsca. Rozglądając się krótko, mrugnęła do mężczyzny po drugiej stronie baru i chwyciła Kelly za rękę, ściągając ją z siedzenia.

„Co…” zanim Kelly zdążyła zapytać, dokąd ją prowadzą, Megan obejrzała się z przebiegłym uśmiechem, uciszając Kelly. Pijana, ale opanowana Kelly poddała się, ciekawa, jakie niewątpliwie rozpustne pomysły ma Megan w zanadrzu.

Kelly dobrowolnie poszła za nim i pozwoliła się zaprowadzić do łazienki.

Po dotarciu do wejścia do łazienki Kelly obejrzała się za siebie, zanim weszła do środka. Kiedy Megan ciągnęła ją przez drzwi, Kelly dostrzegła dużego mężczyznę, który również zmierzał w stronę łazienki, a jego oczy były utkwione w dwóch dziewczynach. Kelly mógł dostrzec jego twarz z tej odległości. Jej oczy rozszerzyły się, gdy zdała sobie sprawę, że to mężczyzna, do którego Megan robiła uwodzicielskie miny przy barze. Zanim jednak Kelly zdążyła o tym wspomnieć, Megan wciągnęła ją do kabiny łazienkowej i szybko zamknęła zatrzask.

Posyłając Megan pytające spojrzenie, Kelly otworzyła usta, by zapytać o ruch dziewczyn do łazienki, kiedy spojrzała w dół i zauważyła dziury po obu stronach kabiny na wysokości pasa.

„O mój Boże, Megan…” Kelly rozpoznała dziury z porno. To były dziury w chwale! Zanim zdążyła zaprotestować, Kelly usłyszała, jak drzwi do łazienki ponownie się otwierają. Ciężkie kroki zadudniły po wyłożonej kafelkami podłodze przed wejściem do sąsiedniego straganu. Megan uśmiechnęła się i ponownie mrugnęła do Kelly, wyciągając przy tym swoje giętkie piersi spod skąpej bluzki. Chwilę później osiem cali penisa przesunęło się przez otwór pod Megan. Chwytając swoją odsłoniętą pierś, Megan uklękła przed kutasem i zaczęła zmysłowo lizać końcówkę.

Zafascynowana sceną przed nią Kelly nie zauważyła, że ​​inny kutas wślizguje się przez otwór obok niej i szturcha ją w nogę. Kelly sapnęła z zaskoczenia, gdy gruby członek trącił ją w udo. Niepewna, co robić, Kelly przykucnęła iz niepokojem sięgnęła po fiuta. Mając go teraz z bliska, Kelly była w końcu w stanie w pełni objąć rozmiar tego kutasa. Był ogromny, miał co najmniej siedem cali długości i półtora cala szerokości.

Kelly czuła się trochę niezdecydowana, ale niezaprzeczalnie zaintrygowana. Szum alkoholu zmieszany z palącym pożądaniem w jej lędźwiach przyciągnął ją do tego wspaniałego kutasa zaledwie kilka centymetrów od jej ust. Mimo pokusy Kelly poświęciła chwilę na zastanowienie się nad swoimi opcjami.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0