Robienie loda o różnych ustawieniach (zakończone) – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Robienie loda o różnych ustawieniach (zakończone)

Moja dziewczyna uwielbia robienie loda, może trochę za bardzo

Moja dziewczyna naprawdę lubi robić loda. Świetnie, prawda? Dobrze…

Ok, tak, jest super. Po prostu czasami zachowuje się przy nich trochę dziwnie. Ale kim jestem, żeby odmawiać regularnym robieniu loda? Nawet jeśli przez lata mnie zaskakiwała.

Pierwszy raz był po tym, jak byliśmy na kilku randkach. Poszliśmy do mnie i leżeliśmy wtuleni w siebie na kanapie. Powiedziała mi, jak podnieciła ją myśl o ssaniu penisa. Nie mogłem uwierzyć własnym uszom.

„Nigdy tego nie robiłem, ale na samą myśl o tym robię się mokry”.

„Nie miałbym nic przeciwko…”

„Naprawdę? Mogę?”

– Jasne, naprawdę wyświadczasz mi przysługę.

Zsunęła się z kanapy i uklękła przede mną. Usiadłam i pozwoliłam jej przejąć inicjatywę. Spojrzała na mnie podekscytowana, a ja odwzajemniłem uśmiech. Powoli zaczęła masować moje nogi, jej ręce pełzały do ​​mojego krocza. Wyglądało na to, że oboje chcieli zwolnić i przejść od razu do rzeczy. Rozpięła mi rozporek, a ja podniosłem się, żeby mogła ściągnąć mi spodnie.

Znowu jej ręce mnie odnalazły, tym razem prosto do celu. Delikatnie szarpała w górę iw dół, mój kutas był już twardy jak skała. Znowu spojrzała mi w oczy, szukając potwierdzenia. Potem pochyliła się i pocałowała. Z grubsza, myślę, że właśnie wtedy się w niej zakochałem. Idąc w górę od podstawy, lizała całą drogę do czubka, sprawiając, że drżę w oczekiwaniu.

„Jesteś pewny?”

„Proszę, nie przestawaj teraz!”

Widziałem, jak się uśmiecha, kiedy się zagłębiła. Wzięła głowę za jednym zamachem, wciągając mnie. Boże, była niesamowita. Jej język poruszał się dookoła, gdy poruszała się w górę iw dół. Zdałem sobie sprawę, że nie wytrzymam długo i powiedziałem jej to. Podekscytowała się jeszcze bardziej.

„Proszę spuść się do moich ust!”

Szła dalej, gdy dotarłem do punktu bez powrotu. Walczyłem, by cieszyć się tym jeszcze przez chwilę, ale jej oczy patrzące na mnie odebrały mi jakąkolwiek szansę. Ładunek po ładunku strzelałem w jej usta, podczas gdy jej język drażnił mnie, czyniąc to jeszcze bardziej intensywnym. Kiedy moje orgazmy w końcu ucichły, usiadła, spojrzała na mnie i otworzyła usta, wyraźnie z siebie dumna. Potem ponownie zamknęła usta i przełknęła ślinę.

„Podobało ci się?”

Wciąż łapałem oddech. „To było niesamowite, możesz to robić, kiedy tylko chcesz!”

SPRAWŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 4.9 / 5. Liczba głosów: 15