Modelowy chaos – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Modelowy chaos

Jak daleko posunie się w poszukiwaniu pracy?

Lacy siedziała w kącie poczekalni. Czuła się odsłonięta. Nieczęsto wyrywała się ze swojej skorupy w ten sposób, ale kiedy facet w centrum handlowym pokazuje tyle gotówki, co on, trudno odmówić. Pięćset dolców obiecał tylko za rozmowę. Nie wiedziała, czy to normalne, czy nie, ale po podjęciu całej masy ważnych środków ostrożności zdecydowała się przyjść na rozmowę. Wizytówka faceta mówiła, że ​​ma na imię Jack. Był starszym facetem, ale tak jej się podobało. Miejmy nadzieję, że oznaczało to, że ma doświadczenie.

„Koronkowy?” zawołał mężczyzna, ale nie ten sam co poprzednio. Nie widziała Jacka od przybycia do jego biura kilka minut temu.

Wstała i pomachała ręką, chociaż nikogo tam nie było, więc to nie było tak, że szukał kogoś innego. – To ja – powiedziała niezręcznym głosem. Drzwi się otworzyły. Mężczyzna, który do niej zadzwonił, mógł mieć dwadzieścia, najwyżej trzydzieści lat. On był przystojny. To sprawiło, że czuła się trochę mniej komfortowo niż wcześniej, szczerze. Był wystarczająco przystojny, by wzbudzić w niej niepokój. Wprowadził ją do środka. Był to skromny pokój z tłem, biurkiem i dużą skórzaną kanapą. Pół biura i pół studia.

– Tak przy okazji, jestem Max – powiedział, kiedy ją mijał, leniwie ściskając jej dłoń.

– Czy Jack tu będzie? powiedziała.

– O tak. Jest na zapleczu – powiedział. To zdjęło jej ciężar z barków. Wyszedł zaledwie kilka sekund później, zgodnie z obietnicą, uśmiechając się. Wyglądał trochę gorzej niż w centrum handlowym, ale nadal nie był… zły.

„Hej. Lacy, prawda? Dobrze cię znów widzieć. Wyglądasz świetnie”. Wyglądała świetnie. Zawsze była ładna, ale dzisiaj bardzo się starała. Czarna sukienka, twarz pełna makijażu, miodowo-brązowe włosy wyprostowane i wyglądające jak należy. „Chwileczkę. Nasz koordynator ds. intymności zaraz wyjdzie”.

Lacy rozpoznała to zdanie. Koordynatorem intymności był ktoś, kto aranżował trudne sceny w dużych fantazyjnych programach. Seriale typu HBO. W końcu to musi być niezłe przesłuchanie. Wyszła kobieta zaledwie kilka lat starsza od samej Lacy. Gdyby nie szpilki, dama byłaby prawdopodobnie o kilka centymetrów niższa od Lacy. Miała czarne włosy i ciemne oczy. Mogła być rasy mieszanej, prawdopodobnie białej i azjatyckiej, gdyby Lacy była typem hazardzisty. – Jestem Nancy – powiedziała. „Gang jest tutaj. Może usiądziesz tam i zaczniemy?”

Jack ustawił kamerę na krawędzi swojego biurka. Stał naprzeciwko kanapy, którą wskazała Nancy. Lacy podeszła do niego najszybciej jak mogła i usiadła. Nate i Nancy stali poza kamerą. Byli asystentami, pomyślała Lacy. Ale to uczyniło ją gwiazdą serialu.

„Więc. Co sprawia, że ​​chcesz zacząć modelować nago?” zapytał Jacek.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 4.8 / 5. Liczba głosów: 15