Przebudzenie seksualne – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Przebudzenie seksualne

Seksualna podróż 18-letniej kobiety

Nazywasz się Alana i kilka dni temu skończyłaś 18 lat. Masz 5’8″ i duże, dziarskie cycki DD, bardzo szczupłą, atletyczną sylwetkę od gry w softball, ale obfity, ciasny tyłek od siatkówki. Twoje jasnobrązowe, prawie blond włosy sięgają tuż poniżej łopatek i możesz je układać tak, jak chcesz Zawsze miałaś duże oczy pasujące do twoich pulchnych, różowo-czerwonych ust.

Mieszkasz w domu na przedmieściach z matką (Nancy) i ojcem (Tim), starszą siostrą (Zoe) i nieco przerażającym kuzynem (Jay), który mieszka nad garażem i zwykle trzyma się z daleka. W Twojej okolicy niewiele się dzieje, przynajmniej z tego, co wiesz, a dorastanie jest dość cichym i nudnym miejscem.

W dniu swoich 18. urodzin wszczepiono ci implant wewnątrzmaciczny, aby zapobiec niechcianym ciążom, kiedy kończysz szkołę średnią i przygotowujesz się do studiów. Twoi rodzice zaplanowali drobną operację, nie zastanawiając się zbytnio nad tym, ponieważ twoja starsza siostra dostała ją na swoje 18. urodziny wiele lat wcześniej. Różnica polegała na tym, że przed operacją nigdy nie interesowałeś się zbytnio seksem i byłeś w dużej mierze nieświadomy wpływu, jaki wywierasz na mężczyzn i kobiety wokół siebie. Teraz, kiedy doszedłeś do siebie po operacji, możesz myśleć tylko o seksie, ale zdajesz sobie sprawę, jak mało o nim wiesz, ponieważ nigdy wcześniej nawet się nie masturbowałeś. Czytasz różne informacje w Internecie, ale tak naprawdę nie masz pojęcia, od czego zacząć.

Masz dzień wolny od szkoły w piątek i pomyślałeś, że teraz jest najlepszy czas, aby wymyślić kolejne kroki. Masz na sobie obcisłą, krótką spódniczkę i prosty biały t-shirt z wycięciem pod szyją, który odsłania duży dekolt.

Będziesz potrzebować wskazówek, gdy zaczniesz swoją podróż do seksualnego przebudzenia.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0