Moja dziewczyna Beata – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Moja dziewczyna Beata

Gorąca ruda dziwka

Mam szczęście, że spotykam się z gorącą rudą dziewczyną o imieniu Beth. Poznałem ją na uniwersytecie i była znana jako łatwa, ale ogólnie myślę, że szukała miłości. Po prostu podchodzę do tego w niewłaściwy sposób!

Ma około 5,6 cm wzrostu, jest bardzo szczupła, ma piersi w miseczce B, bladą skórę i kasztanowo-rude włosy z lekkimi piegami, które pasują do rudych. Jej cycki były takie słodkie i rzadko nosiła stanik, ponieważ tak naprawdę nie musiała. Ona jest z Irlandii Północnej w Wielkiej Brytanii i oboje chodziliśmy do Uni w środkowej części Wielkiej Brytanii.

Ona była w żeńskiej drużynie piłki nożnej, a ja w męskiej drużynie hokeja na trawie. Obie drużyny były sponsorowane przez lokalny klub nocny i właśnie tam spotkałem ją w salonie dla VIP-ów. Najwyraźniej miała trochę reputacji i przechodziła od chłopaka do chłopaka bez większej luki. Kiedy ją poznałem, była z tym dupkiem z drużyny piłkarskiej, a kiedy rozmawiała ze mną ze swoim przyjacielem, podszedł do niej od tyłu i włożył rękę w jej bluzkę. Po prostu zamarła, gdy ją dotknął. Spojrzałam na niego i uniosłam brwi, a on po prostu się zatrzymał i spieprzył do baru.

Kilka tygodni później zniknął z pola widzenia, a jej przyjaciółka dała mi znać, że mnie lubi i pomyślałem, że pieprzyć to, czemu nie, w końcu była gorąca.

Seks był niesamowity i myślałem, że robienie loda jest przereklamowane, dopóki mi go nie dała – po prostu wow. Ona ma 18 lat, a ja jestem w drugiej klasie, mając 19 lat. Cóż, spotykam się z nią już od kilku miesięcy, więc wszystko szło całkiem dobrze i przypuszczam, że jestem jej najdłuższym związkiem!

W każdym razie Beth szła do pubu ze swoimi przyjaciółmi, ale ja miałam zadanie do wykonania.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0