Udzielanie „wskazówek” – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Udzielanie „wskazówek”

Doradca zawodowy jest zmuszony uczyć…

Rozdział 1 — Dziewica

Ocieram pot z czoła, biorąc kolejny łyk mrożonej kawy. Jezu, ostatnio było tak gorąco, że zastanawiam się, czy klimatyzatory w szkołach znów nie działają. Można by pomyśleć, ile pieniędzy ma to miejsce, a dyrektor nie będzie oszczędzał na czymś tak ważnym. Sheesh, nigdy w pełni nie zrozumiem tej kobiety, nawet dla kogoś takiego jak ja jest prawdziwą tajemnicą.

*Brzęczyk!*

Odstawiam kawę i wciskam przycisk interkomu. „Tak?”

Z głośnika dobiega cichy głos Sary. „Haley Kerchaval przyszła się z tobą zobaczyć”.

Kręcę głową „Hm…”, mówię do siebie, zanim odpowiem „Tak, uh… Wpuść ją…”

Cóż, to zdecydowanie dziwne, Haley jest ostatnią osobą, której bym się spodziewał. Spotkałem się z nią tylko raz, podczas kilku obowiązkowych spotkań, podczas których omawialiśmy podania na studia i tym podobne. Podczas nich była zwykle dość pozbawiona emocji lub nawet trochę wrogo nastawiona. Jednak nie myślałem o tym zbyt wiele, szczerze mówiąc, założyłem, że to wszystko było częścią jej występu, ona naprawdę lubi pochylać się nad gotycką postacią. To naturalne, że w szkole średniej wszyscy starają się dowiedzieć, kim są.

*Kliknij*

Klamka w moich drzwiach obraca się i Haley powoli wchodzi. Natychmiast muszę się uspokoić, jestem bardzo zaniepokojony tym, jak jest ubrana, ale nie mogę sobie tego pokazać. Rozumiem, że jej strój jest tylko próbą uzewnętrznienia jej osobowości i potencjalnego dopasowania do jej kliki… Ale jako mężczyzna z córką mniej więcej w jej wieku nie mogę się powstrzymać od poczucia, że ​​jest to nieodpowiednie. Jak na kobietę, która jest tak surowa, jestem w szoku, że zasada jest tak luźna w kwestii ubioru.

W nietypowy dla siebie sposób kiwa głową. „Hej, panie Davis…”.

Jej jasnoniebieskie włosy lśnią w miękkim świetle mojego biura, a na zewnątrz lśnią tylko jej elektryzujące niebieskie oczy. Jej perłowobiała skóra kontrastuje z czarnymi ustami, czarnymi paznokciami i czarnym strojem. Jej czarny T-shirt jest dla jakiegoś zespołu, o którym nigdy nie słyszałem, ale jest ledwo czytelny przez to, jak jest podarty. Rozdarcia odsłaniają jej zaskakująco umięśniony brzuch i czarno-fioletowy koronkowy stanik, który ciasno przylega do jej małego biustu. Jej czarne dżinsy są prawie takie same, duże rozdarcia odsłaniają niepokojąco dużo jej perłowobiałych ud.

Biorę mały oddech i zmuszam się do uśmiechu „Cześć Haley, dobrze cię widzieć”

Kiwa głową. „Tak, um… Tak…”

To naprawdę dziwne, normalnie jest taka fajna i opanowana.

„Cóż, uh… Proszę, usiądź i powiedz mi, jak mogę ci pomóc”.

Powoli siada ze złączonymi nogami, nerwowo zaciskając dłonie na kolanach.

„Um… Cóż… Więc… chciałem ci podziękować za to, że dostałem się na studia pierwszego wyboru…”

Kiwam głową. „Proszę bardzo… Ale szczerze mówiąc, to twoja ciężka praca sprawiła, że ​​się dostałeś, prawie nic nie zrobiłem”.

Podnosi wzrok i uśmiecha się lekko, po czym znowu spuszcza wzrok. „Więc tak… Um… Mogę z tobą porozmawiać o… jak o czymkolwiek, prawda? …”

Siadam trochę. „Oczywiście, Haley… Wszystko, co powiesz w tym biurze, zostaje w tym biurze… Proszę, powiedz mi, co masz na myśli”.

Wierci się nerwowo. „Ok… Więc um… Powodem, dla którego chciałam iść do tego college’u, jest to, że mam teraz… chłopaka…”

Kiwam głową, przyglądając się uważnie.

„Zaczęliśmy się spotykać jakiś miesiąc temu… Jest naprawdę popularny, uprawia sporty czy cokolwiek innego… Nigdy nie myślałam, że za milion lat będę z kimś takim jak on, on nie jest w moim typie, ale… ja nie wiem… Kiedy jesteśmy sami, jest naprawdę słodki i głupkowaty… I jak frajer…”

Kiwam głową. „Cóż, to świetnie, Haley…”

Wszystko w tej sprawie jest dziwaczne, ale naprawdę jestem ciekaw, o co jej chodzi.

Znowu uśmiecha się złośliwie. „Tak… nigdy tak naprawdę nie umawiałam się wcześniej, jestem prawdopodobnie jedyną maturzystką, która tego nie robiła, ale nigdy mi to nie przeszkadzało… Naprawdę nie zdawałam sobie sprawy, co tracę dopóki go nie spotkałem…”

Milczę i ponownie kiwam głową. Czasami najlepiej jest po prostu pozwolić komuś wygadać się bez przeszkód.

„Ale on… Umawiał się na randki, jak wiele… To też mi nie przeszkadza, ale teraz… Teraz mam problem…”

Sheesh, nie mam dobrego przeczucia, dokąd to zmierza. Nadmiernie niezależna i stoicka dziewczyna, która zaczyna umawiać się na randki, zaczyna otwierać się w ten sposób, może być albo wyjątkowo zdrowa… albo równie niszczycielska.

„Dobrze, więc w czym problem?”

Bierze głęboki oddech „Ja… chcę… jak… zrobić mu b… loda… Ale ciągle zamarzam i jakby… wariuję… nie wiem dlaczego …”

Czuję się, jakbym właśnie wziął pierwszą kroplę na kolejce górskiej. Chociaż staram się tego nie robić, nie mogę powstrzymać się od niewygodnej zmiany pozycji podczas mówienia.

„No cóż… Wiesz, um… Nie jestem pewien, czy to jest coś, o czym powinniśmy… Um… Nie jestem pewien, czy to jest coś, o czym powinieneś ze mną porozmawiać… Myślę, że może powinieneś porozmawiaj z bliskim przyjacielem lub…”

Zaciska pięści, gdy krzyczy: „Nie mogę! I… I… Powiedziałeś, że możemy porozmawiać o wszystkim!”

Biorę głęboki oddech, jest wyraźnie zdenerwowana, wyraźnie szuka pomocy. O ile nie czuję się komfortowo w tym temacie, muszę iść naprzód.

„Ok, Haley, proszę, nie denerwuj się… Chodziło mi tylko o to, że rozmawianie z mężczyzną o takich rzeczach może być dla ciebie niewygodne… Ale ok, może powiesz mi, dlaczego nie możesz rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi o To.”

Uspokaja się trochę, ale jej oczy stają się zamglone, jakby mogła płakać „Cóż… kłamałam… Im… Wszystkim… Myślę, że z powodu tego, jak wyglądam, jak się ubieram, ludzie po prostu zakładali, że jestem jak… Jak dziwka czy coś… I zamiast się kłócić, po prostu w to grałem… Myślałem, że to jest fajne czy coś… I to było łatwiejsze niż przyznanie, że jestem po prostu nerdowaty, mały, dziewiczy, gotycki frajer…”

Kręcę głową „To nie sposób mówić o sobie, te słowa nie są tym, kim jesteś, wiem to na pewno… strony, rozumiem też strach przed wstydem związanym z powiedzeniem prawdy… Ale wiesz, myślę, że czułbyś się lepiej, gdybyś się do tego przyznał.

Jej twarz się marszczy. „Nie mogę tego zrobić! Jej przyjaciele już myślą, że jestem dziwna, ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest to, żeby wiedzieli, że jestem dziewicą…”

Biorę głęboki oddech, w tym momencie pocę się w nadmiernym tempie. Zarówno z powodu upału, jak i stresu związanego z poruszaniem się po polu minowym, na które się natknąłem.

„W porządku, rozumiem presję, która na ciebie wywiera… Próbowałaś rozmawiać o tym ze swoim chłopakiem?”

Wydaje jękliwe „Nie…”

„Haley, jestem pewien, że by zrozumiał… Jestem prawie pewien, że żaden młody mężczyzna nie byłby zdenerwowany, gdyby usłyszał, że nie masz doświadczenia, ale chciałbyś spróbować czegoś nowego… Dla większości nie miałoby to znaczenia ”.

Kręci głową i zaczyna płakać „Nie rozumiesz!… Pewnie dostał milion lodzików od dziewczyn ładniejszych ode mnie! I… I… już kazałem mu czekać tak długo… I… On… Robi się taki twardy, kiedy się całujemy… Pewnie myśli, że go nie lubię albo… seksu… Albo… Ja po prostu nie… Ja schrzanię to i on się dowie, że skłamałam… A potem… Pójdziemy do college’u, a on znajdzie dziewczynę, która potrafi… Wtedy… Potem spędzę cztery lata obserwując go Umów się z jakąś bogatą blond dziwką!

Jej wybuch jest bardziej intensywny, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałam. Szczerze mówiąc, nigdy nie wyobrażałam sobie, że to dla niej taki poważny problem. Serce mi pęka, gdy widzę, jak bardzo to ukrywała.

„Haley, wszystko w porządku, proszę, będzie dobrze…”

Przeciera oczy „Nie… Ja… To było głupie… Nie powinnam była tu przychodzić… Nie możesz pomóc… Teraz tylko myślisz… Ja… Cokolwiek! Pieprzyć to! Zapomnij, że tu byłem!”

*Bam!*

Drzwi zatrzaskują się za nią, pozostawiając mnie w oszołomionej ciszy. Opadam i chowam twarz w dłoniach.

Zawiodłem ją…

SPRAWDŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 22