Życie Alfy – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Życie Alfy

Rozpoczęło się nowe życie Noego jako alfy.

Nazywam się Noah Baker, mam 18 lat i niedawno rzuciła mnie Sarah, moja sześciomiesięczna dziewczyna. Podała powód, dla którego była słaba i nie mogła doprowadzić jej do orgazmu, bo mam małego fiuta, a ona chciała umawiać się z alfą, a nie z beta.

Oczywiście byłem bardzo zły, ale nie mogłem zrobić nic innego, jak tylko wrócić do domu i płakać, dopóki nie zasnę. Ale kiedy śniłem, pojawiła się piękna kobieta i oznajmiła, że ​​jest aniołem i że zostałem wybrany losowo, aby móc wypowiedzieć życzenie. W tej chwili jedyną rzeczą, o której myślałem, była moja była dziewczyna, która nazwała mnie beta, więc po prostu wyrzuciłem z siebie, że chcę być alfą. Anioł powiedział, że przyjęła moje życzenie i zniknęła, a mój sen na tym się skończył.

Kiedy się obudziłem, zauważyłem, że moje ciało jest dziwne, więc poszedłem do łazienki, aby zobaczyć, czy coś jest ze mną nie tak. Kiedy spojrzałem w lustro, byłem zaskoczony, widząc, że moje ciało całkowicie się zmieniło; Stałem się wyjątkowo rozdarty i przystojny, a potem poczułem coś innego w moich spodniach, więc ściągnąłem spodnie i zobaczyłem, że mój kutas stał się ogromny. Nadal był zwiotczały, ale wydawał się mieć 10 cali długości.

Pamiętam sen, który miałem i zdałem sobie sprawę, że ta kobieta była prawdziwym aniołem, więc postanowiłem nie myśleć zbyt wiele o zmianach w moim ciele. Moje ubrania już na mnie nie pasowały, więc musiałam wybrać kilka ubrań mojego taty do noszenia i wyjścia do szkoły. Ukradkiem i szybko wchodzę do pokoju rodziców i kradnę trochę ubrań. Moi rodzice i siostra jeszcze spali, więc po prostu wyszedłem wcześniej i pojechałem autobusem do szkoły.

To mój czas na nowe życie jako alfa.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 4.8 / 5. Liczba głosów: 23