Ulubiony rodzaj organizacji charytatywnej Kelly – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Ulubiony rodzaj organizacji charytatywnej Kelly

Ryzykowna noc w parku

Po weekendzie rozpusty w ulubionym klubie nocnym Kelly, nie mogła się doczekać powrotu do domu i wzięcia kąpieli (i prawdopodobnie planu B dla jej niezabezpieczonej cipki). Droga do domu z domu Megan trwała kilka mil, ale było ciepłe późne letnie popołudnie i Kelly pomyślała, że ​​spacer będzie miły.

Po przejściu około mili Kelly zdała sobie sprawę, że nie wzięła pod uwagę, jak bardzo bolały ją stopy po weekendzie w szpilkach. Zauważywszy pobliski park, Kelly podeszła do ławki i usiadła ciężko, wydając przy tym westchnienie ulgi. Krótka sukienka Kelly zdradziła ją, podjeżdżając lekko do jej pośladków, powodując, że chłodne drewno na jej nagiej skórze wywołuje dreszcze. Na szczęście sukienka nie podniosła się na tyle, by odsłonić jej wygoloną, pozbawioną majtek cipkę.

Kelly rozejrzał się po parku. Do trawiastego trawnika, na którym siedziała, prowadziły cementowe ścieżki i chodniki. Większość była pusta, z wyjątkiem okazjonalnej pary, która wybrała się na wieczorny spacer. Wokół ławki, na której siedziała, stały jeszcze dwie ławki otaczające fontannę. W gasnącym wieczornym świetle Kelly dostrzegł postać pochyloną na jednej z ławek. Po paskudnym wyglądzie postaci Kelly domyślił się, że jest bezdomny i że ta ławka była jego łóżkiem na noc. Poczuła ukłucie smutku na tę myśl, zastanawiając się, czy mogłaby zrobić cokolwiek, by złagodzić jego zmagania. Niestety, zostawiając torebkę w domu, została bez gotówki i nie mogła zapewnić biedakowi żadnych pieniędzy.

Kiedy wpatrywała się w mężczyznę, który spał i nie zauważył jej wzroku, przyszła jej do głowy diabelska myśl.

„Cóż… pieniądze nie są jedyną rzeczą, która uszczęśliwia ludzi” – pomyślała z uśmieszkiem. – Poza tym – kontynuowała – prawdopodobnie od dawna nie dotykał kobiety.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0