Ja, Ojciec i Syn – Opowiadanie Erotyczne

Sex opowiadanie erotyczne Ja, Ojciec i Syn

Pierwsze spotkania

To nie miało prawa się wydarzyć, ale się stało. To było w kwietniu 2020 roku. Zostałem zwolniony z pracy jako serwer. Mimo że właśnie skończyłem szkołę z dyplomem z biznesu, firmy nie zatrudniały. Żyłem z funduszy rządowych, ale wiedziałem, że muszę coś zrobić szybko, bo w końcu będę musiał zacząć płacić rachunki, a robienie tego bez pracy będzie trudne.

Był koniec listopada, kiedy zobaczyłem ogłoszenie z prośbą o pomoc w domu ze starszą kobietą. Praca oferowała zakwaterowanie, darmowe jedzenie, a nawet zapewniała mały sedan do transportu, aby pomóc kobiecie w zbieraniu recept, zawożeniu jej na spotkania i wycieczki do parku lub salonu.

Wysłałem swoje dane w nadziei, że dostanę możliwość rozmowy. Gdybym dostał to stanowisko, umieściłbym swoje rzeczy w magazynie i zamieszkał w domu z rodziną. Dałoby mi to wystarczająco dużo czasu, aby zaoszczędzić pieniądze podczas szukania innej pracy.

Po kilku dniach oczekiwania zostałem wezwany. Głos po drugiej stronie był gładkim seksownym basem, który wywołał szok w moim ciele. „Czy to Ashanti Blair?”

„Tak. Tak, sir – powiedziałem, próbując się pozbierać i mówić moim najbardziej profesjonalnym tonem.

„Nazywam się Raymond Foss, chciałbym, żebyś przyszedł dzisiaj około 14:00, czy jesteś wolny?”

– Jasne – odpowiedziałem szybko. To nie było tak, że miałem coś innego niż oglądanie Netflix i Amazon Prime.

„Wspaniale, w takim razie do zobaczenia. Po prostu przynieś dowód negatywnego testu Covid, dowód osobisty i nie ma potrzeby noszenia maski”.

„Świetnie. Zaraz przyjdę.

Kiedy rozmowa się skończyła, ubrałam się w profesjonalną parę szarych spodni i białą zapinaną na guziki dopasowaną koszulę, dzięki której moje piersi wyglądały na pełniejsze i bardziej soczyste. Doszedłem do wniosku, że jeśli ten mężczyzna wygląda tak dobrze, jak brzmi, chcę zaprezentować się tak zachęcająco, jak to tylko możliwe.

Minęły dwa lata od mojego ostatniego związku i miałam nadzieję, że ten starszy, dystyngowany dżentelmen oferuje coś więcej niż tylko pracę i mieszkanie.

Wsiadłem do mojej małej, zdezelowanej Hondy, która potrzebowała nowych opon i naprawy hamulców, i pojechałem do jego domu. Mieszkał w Lutz, daleko od mojego miejsca zamieszkania w Riverview. Po podjechaniu do jego posiadłości, która znajdowała się za 8-metrowym płotem, byłem pod wrażeniem.

Lokal był już udekorowany na święta. Wyglądało to niesamowicie. Mogłem sobie tylko wyobrazić, jak to wyglądało w nocy, kiedy wszystkie światła świeciły niezliczoną ilością świątecznych kolorów. Przejechałem przez otwarte ogrodzenie wzdłuż ceglanej ścieżki i zaparkowałem.

Jego dom miał dom. To znaczy, za jego domem był inny dom. Weszłam po schodach i wylądowałam na werandzie. Drzwi się otworzyły i stał tam, wpatrując się we mnie miękkimi brązowymi oczami, niechlujną brodą i wąsami oraz krótkimi siwymi włosami z plamkami czerni. Moje centrum zaczęło pulsować.

Przemówił z uśmiechem: „Ashanti”, jego uśmiech był wszystkim. „Wejdź”, powiedział, odsuwając się na bok.

Buty, które miałam na sobie, uderzyły o drewnianą podłogę. „Powinienem zdjąć buty” – powiedziałam, wychodząc z nich.

Uśmiechnął się: „Jak bardzo troskliwy” — odpowiedział.

Rozejrzałem się po jego domu, był jak pałac. „Masz piękny dom”.

„Dzięki, że tak mówisz. Przyniosłeś rzeczy? on zapytał.

Po wykonaniu kopii przedmiotów, które przyniosłem, oprowadził mnie po domu. Pięć sypialni i siedem łazienek. Pokazał mi pokój, w którym się zatrzymam, który miał pełną łazienkę. Nie spodziewałem się niczego tak miłego.

Pokazał mi pokój, w którym leżała jego mama odpoczywając w łóżku: „Śpi po obiedzie do 16:00, a potem przez kilka godzin ogląda swoje programy. Naprawdę nie sprawia większych problemów, ale niedługo muszę wracać do pracy i nie mogę jej tu samej zostawić.

Kiwnąłem głową, „Rozumiem”.

Miał najpiękniejsze usta w kolorze brzoskwini, a jego spojrzenie było intensywne. Sposób, w jaki kobieta chce, żeby mężczyzna patrzył na nią, kiedy ją obejmuje. Spojrzenie, które wyrażało całkowitą uwagę i świadomość. Kiedy mówił, nie mogłam przestać myśleć o nim, jak stoi przede mną i patrzy na mnie tymi oczami, gdy jego palec tańczy po moim klejnocie.

„Aszanti?” – powiedział stanowczo.

„O tak.”

„Czy wszystko w porządku?”

„Tak, hm, może jeszcze szklanka wody i twoja toaleta?”

Wskazał najbliższy na końcu korytarza. „Przyniosę ci szklankę wody”.

Odsunąłem się. Moje centrum było zalane i musiałam się umyć. W pośpiechu, aby dostać się do łazienki, zderzyłem się z siłą i zamarłem. Jego ciało było wyrzeźbione jak grecki bóg. Miał na sobie tylko ręcznik kąpielowy zakrywający jego dolną połowę.

Jego ciemne włosy były nadal mokre. „Cześć”.

„Przepraszam za moją niezdarność, jestem Ashanti”.

„Wszystko w porządku. Przypuszczam, że jesteś tutaj, aby pomóc Nanie?

Skinąłem głową. „Jeśli twój ojciec zdecyduje się mnie zatrudnić, to tak”.

Uśmiechnął się: „Będę pewien, że cię zatrudni”.

Zarumieniłem się. „To słodkie”.

„Jestem Derrick”.

– Miło mi cię poznać – odpowiedziałem.

Oblizał usta. „Miło cię poznać. Do zobaczenia w pobliżu Ashanti. Kiedy odchodził, zobaczyłam jego twardy tyłek pod ręcznikiem. Potrząsnąłem głową. Jak to możliwe, że przez dwa lata nic nie robiłam, a teraz byłam w domu z dwoma atrakcyjnymi mężczyznami, dla których pulsowało moje centrum?

Kiedy dotarłem do kuchni, pan Foss podał mi szklankę wody. „Więc, Aszanti, jesteś piękną młodą kobietą, czy jesteś w to zamieszana?”

Potrząsnąłem głową.

Skinął głową. „Pytam dlatego, że będziesz spędzać dużo czasu w domu. Muszę chronić moją matkę. Nie mogę mieć wokół niej zbyt wielu ludzi. Lubię ograniczać jej ekspozycję na klejnoty i tym podobne.

„Rozumiem.”

„Jak szybko możesz zacząć?”

Byłem zszokowany. Moje oczy prawie wyszły na wierzch. „Um, mogę się wprowadzić do końca miesiąca”.

„Świetnie, mogę poprosić mojego syna, aby pomógł ci we wszystkim, czego potrzebujesz”, powiedział, wskazując na Derricka, który przybył ubrany w szorty do koszykówki i koszulkę.

Oblizał swoje usta, a ja w środku wariowałem. Czy byłem we śnie? Zapytałem siebie. Odwróciłam się i spojrzałam na jego ojca, którego spojrzenie pokryło mnie słodyczą, która roztopiła moje serce. Moje czoło było ciepłe. Wzięłam łyk wody dla uspokojenia nerwów.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE Z KATEGORII OPOWIADANIA EROTYCZNE ❤️.

Podobne wpisy:

Dodaj swoją ocenę

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0