tylko dla zalogowanych

WYMIANIAJ SIĘ GORĄCYMI NUDESAMI Z POLSKIMI DZIEWCZYNAMI!

NUDESY

Niegrzeczne dziewczyny czekają na nudesy i flirt!

[REJESTRACJA JEST DARMOWA I ZAJMUJE TYLKO 30 SEKUND!]

[POSIADASZ JUŻ KONTO? ZALOGUJ SIĘ TERAZ!]

Ocena: 4.96/5 | Opinie: 9977
4.95/5

Ostatnia aktualizacja: 56 min.temu

Ostatnio zalogowani użytkownicy:

11,2 KM OD CIEBIE
Online

19,2 KM OD CIEBIE
• Zaraz Wracam

20,8 KM OD CIEBIE
Online

[DARMOWA REJESTRACJA ZAJMUJE TYLKO 30 SEKUND!]

Oglądaj wszystkie profile bez cenzury!

0 %
ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW!
0 %
KOBIET UMAWIA SIĘ NA SEX!
0 %
DYSKRECJI I BEZPIECZEŃSTWA!
0 %
UMÓWIŁO SIĘ I SPOTKAŁO ZE SOBĄ!

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników już teraz i przeglądaj profile seksownych i napalonych kobiet z okolic Twojego miejsca zamieszkania!

Wymagana jest krótka (30 sekund) rejestracja, by móc korzystać z portalu oferującego sex randki dla dorołych (+18)!

nudesy dla dorosłych (+18)

Zdjęcia majtek osoby zrobione smartfonem i wysłane pocztą elektroniczną są powszechnie nazywane w internecie „nudesy”, „nudes” i „nudeski”. Aby móc przesyłać akty, musisz wysyłać nagie zdjęcia. Najpopularniejszą stroną umożliwiającą dzielenie się aktami są sex snapy. Na stronie znajduje się znaczna ilość prywatnych zdjęć, jak również użytkownicy, którzy chcą się podzielić swoimi aktami i nawiązać nowe znajomości.

Nudes jest z jakiegoś powodu natychmiast kojarzony z aplikacją Snapchat. Nastąpiło to w wyniku ogromnej popularności aplikacji w 2016 roku, a także faktu, że obecnie ma ona ponad 220 milionów użytkowników w 2020 roku. Media społecznościowe każdego dnia zalewane są miliardami zdjęć.

Trudno powiedzieć, co tak naprawdę oznaczają terminy nudes, softy, akty i nudeski. Te internetowe slangowe terminy odnoszą się po prostu do zdjęć części intymnych danej osoby, które były przekazywane z jednej osoby do drugiej. Termin „softy” odnosi się na przykład do zdjęć kobiet w bieliźnie, podczas gdy inne nazwy, jak wcześniej powiedziano, odnoszą się do zdjęć nagości. W ostatnich miesiącach liczba osób korzystających ze Snapchata w Polsce gwałtownie wzrosła. Na potrzeby tego wpisu skupimy się na najbardziej znanych z nich. Dwie z najbardziej znanych polskich fotografek, Marta Linkiewicz i SexMasterka, są doskonale znane ze swoich prac.

Czy jest to pewna forma rozrywki?

Wbrew powszechnej opinii, aktami nie dzieli się tylko na platformach społecznościowych takich jak Snapchat czy Instagram, ale również osobiście. Ci, którzy mają więcej pewności siebie, mogą wysyłać je również przez Messengera lub Whatsapp. Prawie zawsze nagość jest przekazywana od jednego kumpla do drugiego. Jeśli przyjaciel lub współpracownik odrzuci Twoją propozycję, możesz wyjaśnić, że po prostu żartowałeś, podejmując ten wysiłek. Jaka jest najlepsza technika zbierania aktów od nieznajomego? W przyszłości portale randkowe będą przydatnym narzędziem do aranżowania seksu. To właśnie dzięki ich wysiłkom będziesz mógł poznać osoby, które szukają krótkich spotkań, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będziesz z nimi handlował aktami. Marta Linkiewicz to młoda kobieta, która zasłynęła po tym, jak na swoim koncie na Instagramie udokumentowała swoje przeżycia podczas kontrowersyjnej sytuacji. Opowiedziała o spotkaniu, mimo że w pokoju nie było nudystów.

Wysyłanie lub otrzymywanie raniących tekstów nie jest niczym niezwykłym, więc nie jesteś jedyną osobą, która się tak czuje. Według ostatnich badań, 27% użytkowników smartfonów często dostaje tego typu teksty, a 12% przyznaje się do wysyłania nagich tekstów. Badanie przeprowadzone w okresie, gdy najpopularniejsza aplikacja do dzielenia się znikającymi zdjęciami i filmami, Snapchat dopiero zdobywała sławę, liczba ta może być znacznie wyższa.

Co warto wiedzieć o nudesach?


Nagość musi być brana pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy ją komunikować, czy nie. Przygotuj się na najgorszy scenariusz, ale stosując się do tych sprawdzonych strategii, możesz znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo jego wystąpienia. Nie ma gwarancji, że Twoje nagie zdjęcia nie trafią do ciemnej sieci, ale nasze wskazówki są dobrą pierwszą linią ochrony przed ciemną siecią. Wzrost popularności nagich zdjęć można przypisać pojawieniu się Internetu, bez zagłębiania się w zbyt wiele informacji na temat ich pochodzenia. Dzięki postępowi technicznemu i możliwościom, jakie dają komputery, telefony i internet, nie trzeba już wracać do tego, co było kiedyś. Każdy, kto ma dostęp do Internetu, może zobaczyć zdjęcia kobiet w bieliźnie z dowolnego miejsca na świecie. Na szczęście nie jest to już problemem. Więc to nie jest tak, że to gdzieś tam nie istnieje!

Po tym, jak ich zdjęcia „przypadkowo” trafiły do Internetu lub mediów, celebryci byli jednymi z pierwszych, którzy zostali zauważeni na całym świecie. Pojawiły się plotki i kontrowersje, a w ślad za nimi pęd pieniędzy. Wraz z rozwojem technologii mobilnej ludzie zaczęli używać aparatów fotograficznych do celów osobistych, a tak zwany „okres coraz lepszych aparatów fotograficznych” zaczął odgrywać pewną rolę. Zwykli ludzie zaczęli robić sobie zdjęcia seksualne i nagie.

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników już teraz i przeglądaj profile seksownych i napalonych kobiet z okolic Twojego miejsca zamieszkania!

Wymagana jest krótka (30 sekund) rejestracja, by móc korzystać z portalu oferującego sex randki dla dorołych (+18)!