Jak przestać być singlem?

Jak przestać być singlem?

Wiosna w pełni. Częściej wychodzimy na zewnątrz, chętniej spotykamy się ze znajomymi. Jeżdżąc na rowerze, biegając, czy spacerując, dostrzegasz pary trzymające się za ręce, całujące się w parku i w głowie masz jedno pytanie: Co zrobić, by przestać być singlem?


Znasz to uczucie?

Zwłaszcza wiosną i latem samotność dokucza nam najbardziej. Przyjaciele zapraszają na imprezy i wesela i chcielibyśmy pojawić się wreszcie z drugą połówką! Planowanie urlopu, czy nawet wyjazdu weekendowego przestaje mieć sens, jeżeli nie mamy z kim pojechać…

Jednak nie jesteśmy zdani tylko na szczęście, czy zrządzenie losu w poszukiwaniu miłości. Jest kilka rzeczy, które sami możemy zrobić, by porzucić życie w pojedynkę i odnaleźć drugą połówkę.


Bądź otwarty

Nie zamykaj się na poznawanie nowych rzeczy i osób! I przede wszystkim — nie siedź w domu. Istnieje bardzo mała szansa, że Twój ideał sam zastuka do Twoich drzwi. Bądź otwarty na spotkania ze znajomymi na mieście, nie odrzucaj zaproszeń na imprezy w Warszawie. To świetny sposób na poznanie nowych osób. Może czas wreszcie zapisać się na kurs językowy, który tak odkładasz? Tam z pewnością będziecie mieli o czym rozmawiać, a lody przełamiecie już na pierwszych zajęciach!


Bądź przygotowany

Musisz wiedzieć, że partnera możesz poznać dosłownie wszędzie. Dlatego bądź na to przygotowany i nigdy nie odrzucaj okazji, która się przed Tobą pojawia. W pracy, na rowerze, w parku, w restauracji, w kawiarni, na przystanku — wszędzie może trafić Cię strzała Kupidyna!


Mów tak!

Nigdy nie rezygnuj z szansy, by kogoś poznać. Jak to zrobić? Po prostu mów tak! Otaczaj się ludźmi, spotykaj się i rozmawiaj ze znajomymi. Korzystaj z różnych możliwości poznania kogoś nowego, każdy bowiem sposób jest dobry, o ile jest skuteczny! Dlatego nie odmawiaj, jeżeli znajomy zaproponuje Ci…


Szybkie randki Warszawa z Zarandkuj.pl

Bardzo dobrym sposobem na poznanie wielu nowych, interesujących osób są szybkie randki. Warszawa, która kojarzy się z pędzącymi ludźmi i brakiem czasu, nie sprzyja poznawaniu nowych osób. Codziennie w metrze, czy w autobusie mijamy setki osób, jednak bardzo ciężko zrobić ten pierwszy krok. W ramach speed dating, w czasie jednego wieczoru możesz poznać nawet dwadzieścia zupełnie nowych osób i z nimi porozmawiać! Sprawdzić, czy macie wspólne zainteresowania oraz poczucie humoru. Kolejnym niewątpliwym plusem jest to, że widzicie się na żywo, obserwujecie swoje reakcje, mimikę twarzy. Zdjęcia czy czat na portalach randkowych nie dają takiej możliwości.

Poza tym wszyscy spotykacie się w jednym konkretnym celu. Poznać kogoś nowego i przestać wreszcie być singlem!


Czy korzystaliście kiedyś z szybkich randek? Jakie są Wasze odczucia? Czy uważacie, że szybkie randki to dobre rozwiązanie na znalezienie miłości w dużym mieście, takim jak Warszawa?

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *