Czym jest speed dating?

Czym jest speed dating?

Speed dating, czyli szybkie randki to niesamowita okazja, by poznać kilkanaście nowych osób jednego wieczoru! Na czym dokładnie to polega? Zarandkuj.pl na spotkanie zaprasza do 30 osób – 15 kobiet i 15 mężczyzn. Masz 5-7 minut na rozmowę z każdym singlem. Otrzymujesz karty do głosowania i wskazujesz na nich osobę, która najbardziej przypadła Ci do gustu. Dwie osoby, które wskazały się wzajemnie, otrzymują swoje dane kontaktowe. Dalsza część tej historii jest już w Twoich rękach!


A jakie są zalety speed dating?Oszczędność czasu

Wiemy, że nie masz czasu, zwłaszcza jeżeli mieszkasz w tak dużym mieście, jak Warszawa. Szybkie randki dają możliwość, by jednego wieczoru poznać kilkanaście nowych osób, które mają jeden cel – chcą poznać kogoś nowego i znaleźć miłość! Pomyśl, gdzie indziej będziesz miał taką okazje?


Spotkanie na żywo

Dzięki szybkim randkom masz możliwość poznać nowe osoby na żywo, zobaczyć ich mimikę twarzy, usłyszeć głos, poznać ich mowę ciała! Internetowe portale randkowe nie dają takiej możliwości, a upozowane zdjęcia bardzo często ukazują osobę, tak jak chce być widziana, a nie jaka naprawdę jest! Z tego powodu szybkie randki mają zdecydowaną przewagę nad serwisami randkowymi!


Przełamujesz nieśmiałość

Jeżeli jesteś nieśmiałą osobą, szybkie randki to świetny sposób na to, by zacząć nad nią pracować! Słyszysz dzwonek i poznajesz nową osobą, to się dzieje samo! Pytasz jak ma na imię i co robi w życiu i rewanżujesz się tym samym! I tak kilkanaście razy z rzędu  Nie spotkasz się z krzywym spojrzeniem, czy ze zdziwieniem, ponieważ każde z Was przyszło tu w tym samym celu.


Szansa na miłość

Największą zaletą szybkich randek Zarandkuj.pl jest to, że możesz tutaj spotkać miłość! Poznać osobę, która będzie podzielać Twoje spojrzenie na świat, która zakocha się w Tobie, pokocha Twoje zalety, ale i wady i będzie chciała spędzić z Tobą resztę swojego życia. Czy to nie piękna perspektywa?

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *